"והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו יתן בעיתו ועלהו לא יבול וכל אשר יעשה יצליח" (ספר תהלים, פרק א', פסוק ג')

טכנולוגיה מתקדמת

חברת מוקד עפרה בע”מ נוסדה בשנת 1985 ומתמחה בתחומים נרחבים של עבודות מתח נמוך. למוקד עפרה פתרונות בסטנדרטים בינלאומיים לכל סוגי המיגון. החברה ניצבת בחזית הטכנולוגיה העולמית וכפופה לתקן הישראלי ולתקנים הבין לאומים המקובלים על חברות הביטוח והרשויות השונות. החברה מבצעת בקרת איכות פנימית וחיצונית המאפשרת התייעלות ושיפור מתמיד כעיקרון מנחה לשאוף לספק את הטוב ביותר מכל ההיבטים לקידום והצלחה. החברה משווקת מערכות הגנה היקפיות ממוחשבות ומתוחכמות אשר באופן אוטומטי מתריעות ומזהות אופי ומיקום של ניסיונות חדירה. כחברה מובילה במשק הישראלי אנו מתחייבים לעשות ככל שביכולתנו להגן על איכות הסביבה ולסייע לצמצום פגיעה בכדור הארץ. מוצרינו ידידותיים לסביבה ועוזרים לשמור על סביבת עבודה בריאה ונעימה.

כוח אדם איכותי

בחברת מוקד עפרה כוח אדם מיומן הנבחר בקפידה רבה באמצעות מסד נתונים רחב וממוחשב, המאפשר אבחון ומיון של עובדים מתאימים לדרישות הלקוח והתפקיד הנדרש. התהליך מלווה בשירות וקשר אישי לאורך כל הדרך. מעבר לשמירה על זכויות העובד, אנו מקפידים לטפח ולשמר את עובדינו. האווירה השורה בחברה הינה משפחתית ותומכת. מוקד עפרה חרטה על דגלה את המצוינות כאבן דרך בכל תחומי פעילות החברה. תרבותה הארגונית של החברה מבטאת חתירה למצוינות תוך טיפוח ושימור העובד. העובדים הינם הנכס החשוב ביותר בעסק, איתם תצעד קדימה להצלחה.

רמת ביצוע גבוהה

מוקד עפרה בע”מ שועטת קדימה ללא פשרות תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה ביותר, הצמדות לפיתוח טכנולוגי עדכני, צוותים מיומנים העוברים הכשרות בתחום. בשאיפה מתמדת לשמור על השקט של הלקוח בכל זמן ובכל מקום. מוקד עפרה נמנית עם ספקי משרד הביטחון מספר ספק במשרד הביטחון 83524147 ובעלת ת״י: 9001:2015 ISO. לחברה תקן מכון התקנים הישראלי- היתר: 44407 לביצוע עבודות תחזוקה של מערכות גילוי אש לפי ת״י: 1220 חלק 11. הציוד המוצע על ידנו נושא אישור התאמה לתקן של מכון התקנים הישראלי, האמריקאי (U.L.F.M.) מכון התקנים הקנדי (U.L.C) תקן בריטי (B.S.) תקן גרמני (V.D.S.) תקן השוק האירופאי המשותף (EN-54) מספר ספק בממשלה 40188341.